Україна візьме участь в масштабних навчаннях НАТО у Литві

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Участь в навчаннях братимуть близько 20 країн.

Українські військові візьмуть участь в масштабних навчаннях НАТО "Iron Wolf", які проходитимуть у Литві.

Про це на своїй сторінці у Twitter повідомила прес-служба Міністерства оборони України.

В Міністерстві зазначили, що Україну на навчаннях представлятимуть військові з Литовсько-польсько-української бригади.

"Українські військові правоохоронці вирушають на навчання "Iron Wolf" до Литви. Участь в маневрах братимуть близько 20 країн-членів та партнерів НАТО. Українських військових правоохоронців представлятимуть військовослужбовці взводу Військової поліції Лит-пол-укр-бриг", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше начальник управління комунікацій та преси Міністерства оборони України Олексій Чернобай повідомив, що впродовж наступних трьох років українські військові керуватимуть Литовсько-польсько-українською бригадою.

Литовсько-польсько-українська бригада - багатонаціональна військова бригада, яка була створена у 2014 році зі збройних сил Литви, Польщі та України. Метою її створення є підвищення рівня взаємної довіри та співпраці між країнами, а також покращення безпекової ситуації в регіоні, зміцнення військової співпраці між державами, залучення визначеного комплекту сил та засобів Збройних сил України до спільних заходів з підготовки штабів тощо. До тристоронньої угоди можуть приєднуватися також інші країни.

ВідеоУ Норвегії стартували військові навчання НАТО

50 тисяч військових із трьох десятків країн, 250 літаків, 65 кораблів, з-поміж них американський авіаносець "Гаррі Трумен". Важливий елемент тренувань - вправи з кібербезпеки. Північноатлантичний блок відпрацьовує відбиття нападу агресора на одну з балтійських країн. При цьому в Альянсі запевняють, що військові навчання не спрямовані проти Росії.

У Норвегії стартували військові навчання НАТО

Залиште свій коментар

Вибір редакції