Українці розігнали двоповерхову "Шкоду" понад її ліміт швидкості

Дата публікації
Перегляди
5929
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Українці розігнали двоповерхову "Шкоду" понад її ліміт швидкості

Електричка під Києвом їхала 180 км/год при паспортній максималці в 160 км/год / Фото: carsinrus.ru

Водночас коментувати чутки про аварію "Хюндая" під час випробувань "Укрзалізниця" не схотіла.

Випробування нових двосистемних електропоїздів Hyundai і Skoda проводяться у штатному режимі.

Випробування проходять у штатному режимі, у відповідності з графіком, затвердженим керівництвом, відзначили в "Укрзалізниці".

Зокрема, на офіційному сайті підприємства наголошується, що 6 квітня електропоїзд "Хюндай" випробовувався на ділянці Харків — Свинківка, розвиваючи швидкість 160 км/год.

Тим часом "Шкода" сьогодні прибула на ділянку Бориспіль — Баришівка Південно-Західної залізниці. На цьому перегоні стан колії та її облаштувань дозволяє розвивати швидкість руху до 180 км/год.

На початку наступного тижня потяг будуть випробовувати на дільниці Харків — Полтава. А після "Шкоди" на дільницю Бориспіль — Баришівка вирушить "Хюндай".

Враховуючи інтерес, який викликають випробування нових електропоїздів, а також з метою проведення роз'яснювальної роботи серед пасажирів щодо правил користування устаткуванням електропоїздів "Шкода" і "Хюндай", найближчим часом планується прес-тур, про точну дату проведення якого прес-центр Південної залізниці повідомить додатково.

Додатково коментувати повідомлення ЗМІ про пошкодження поїзда Hyundai під час випробувань "Укрзалізниця" не стала.

Електропоїзди Hyundai і Skoda призначені для перевезень пасажирів з експлуатаційною швидкістю до 160 км/год. залізницями України з шириною колії 1520 мм на електрифікованих ділянках шляху з постійним струмом напругою 3000 В і змінним струмом напругою 25 000 В, частотою 50 Гц.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5929
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація