Українці відзначають 202 роки з дня народження Тараса Шевченка

Яценюк і Гройсман поклали квіти до пам'ятника Шевченку.

Сьогодні день народження найвідомішого українця, адже на його честь у світі встановлено більше 1300 пам'ятників.

Як йдеться у сюжеті "Сніданку з 1+1", саме 9 березня 202 роки тому народився Тарас Григорович Шевченко.

Аби відсвяткувати цю дату поляки влаштують вуличні читання віршів, а у Києві поезію Шевченка співатимуть під акомпанемент акустичних інструментів.

Зазначимо, що прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк і спікер парламенту Володимир Гройсман поклали квіти до пам'ятника Тарасу Шевченку.

"Життєвий і творчий шлях Тараса Шевченка сповнений не лише любові до України, а й готовності втілювати цю любов у реальних справах служіння рідній землі. Саме за це на нього чекала нелегка доля в умовах царської неволі, яка, проте, його не зламала", - заявив  голова Верховної Ради України Володимир Гройсман.

Нагадаємо, що Тарас Шевченко отримав символічну американську десятирічну візу.

Яким був насправді Тарас Шевченко

Журналіст і ведуча Світлана Усенко – автор ідеї та сценарію фільму про життя Тараса Шевченка. Стрічку канал "1+1" презентував до 200 річниці з дня народження поета. Творча команда проекту прагнула показати генія, як живу людину з усіма притаманними рисами. Для зйомок реконструкції найважливіших моментів із життя Шевченка запрошували професійних акторів, а більшість епізодичних ролей виконали журналісти "1+1" та самі члени знімальної групи фільму.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: