Українська компанія вперше пошиє форму для армії країни-члена НАТО

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Чернігівська фірма отримала замовлення на пошиття 5 тис. пальт для військових армії Польщі.

Швейна фабрика "ТК-Стиль" (Чернігів), що входить до складу групи компаній "Текстиль-Контакт", отримала замовлення на пошиття 5 тис. демісезонних пальт для офіцерського складу армії Польщі, яка входить в НАТО.

Про це у середу, 3 жовтня, пише Інтерфакс-Україна.

Агентству уточнили, що це перше армійське замовлення з країн Північноатлантичного альянсу.

"Більш того, немає відомостей, що в Україні подібні замовлення кимось ще виконувалися. Контракт не дуже великий для нашої фабрики, але на цьому етапі замовник придивляється до наших можливостей, якості, швидкості виготовлення і, якщо його все влаштує, ми отримаємо більш великий контракт. Тобто це замовлення - це більше на перспективу", - пояснили агентству в компанії.

Водночас, відзначають в прес-службі, загалом це не перше для компанії замовлення пошиття одягу для військових. "Зокрема, нещодавно наш підрозділ "Текстиль-Контакт" виграв тендер ВСУ на пошиття демісезонних комбінезонів. Будемо і далі брати участь в конкурсах, щоб мати можливість одягати як армію НАТО, так і наших військовослужбовців за стандартами європейських армій", - цитує прес-служба засновника "Текстиль-Контакту" Олександра Соколовського.

За інформацією на порталі Prozorro, в рамках тендера, у якому переміг "Текстиль-Контакт", до кінця жовтня поточного року пошиє Міністерству оборони України 10 тис. вітровологозахисних демісезонних костюмів. Сума контракту - майже 6 млн гривень.

"Ми не збираємося повністю переходити на "оборонку". Все-таки ми орієнтовані на цивільний сегмент ринку. Але працювати в цьому напрямку продовжимо", - зазначив Соколовський.

ВідеоУкраїнські швейні фабрики шиють брендовий одяг на експорт у Європу

"Текстиль-Контакт" заснований в 1995 році і сьогодні є холдингом, який об'єднує різні напрями активів: оптова та роздрібна торгівля, імпорт тканин, фурнітури та домашнього текстилю, а також пошиття спецодягу (зокрема військового обмундирування). Підрозділи холдингу співпрацюють з партнерами (постачальниками і замовниками) з різних країн.

Залиште свій коментар

Вибір редакції