Українські прикордонники отримали французькі гвинтокрили Airbus

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Н125 – це лідер у лінійці легких гелікоптерів.

3 січня до України прилетіли ще два гвинтокрили від французької компанії Airbus Helicopter – їх отримали прикордонники.

Про це повідомляє пресслужба МВС.

"Сьогодні у рамках контракту з французькою компанією Airbus Helicopter ми отримали ще два вертольоти Н125.  Вони виконуватимуть завдання з моніторингу державного кордону. Загалом у рамках контракту ми вже отримали п’ять гелікоптерів Н225 для рятувальників та гвардійців. А в цьому році ми плануємо отримати 10 гелікоптерів для рятувальників, гвардійців та поліції. Окремо планується запустити Сервісний центр для обслуговування цієї техніки", - сказав перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий.

Як зазначається, Н125 – це лідер у лінійці легких гелікоптерів. Держприкордонслужба обрала саме цю модель, бо вони пристосовані, щоб моніторити поточну ситуацію на кордоні.

"Надалі моделі Н125 прилітатимуть в Україну вже зі спеціальним обладнанням для спостереження. Два гелікоптера, які прибули сьогодні, будуть використовуватися для підготовки пілотів – прикордонників. Не дивлячись на порівняно невеликий розмір, ця машина має велику стабільність польотів, на борт може підняти до 6 членів екіпажу, відсутність вібрації у салоні, що необхідно для роботи оператора та тривалий час перебуває у повітрі без дозаправки", - сказав заступник міністра Сергій Гончаров.

Також він повідомив, що вже скоро майбутні пілоти будуть навчатися на сучасному стимуляторі польотів, надходження якого також очікується найближчим часом.

Голова Державної прикордонної служби Сергій Дейнеко наголосив, що модель Н125, завдяки своїй економічності, дозволить забезпечити присутність у повітрі у п’ять разів більшу, ніж зараз.  

Протягом року до України прибуде ще 10 таких вертольотів для інших підрозділів Міністерства.  

Залиште свій коментар

Вибір редакції