Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українські рибалки продовжують гинути заради небезпечного хобі

Першими мішенями крихкої криги завжди стають зимові рибалки.

Цієї зими вже четверо людей потонули під кригою. І це при тому, що досі стояли морози, і крига була міцною. Цими днями небезпека посилюється, адже в Україні теплішає. І першими мішенями крихкої криги стають зимові рибалки, йдеться у сюжеті ТСН.

Відео зняте у Дніпропетровську. Два чоловіки вийшли порибалити в час, коли температура плюсова, крига тонка і стрімко тане. Унаслідок до берега самостійно вже не могли дістатися.

А це вже попереджають рибалок на Київському водосховищі. Тут крига по-своєму підступна. Коли на ГЕС спускають воду - вона тріскається. Але рибалок це не зупиняє.

"Ну а відпочити то треба. Сидіти дома хряпати холодильником туди-сюди, в "ящик" дивитися", - пояснює рибалка зі стажем Іван Дальока.

Не лякає навіть те, що половина з опитаних рибалок самі провалювалися під кригу.

Рятувальники показують засоби, призначені для допомоги рибалкам. Та самі вони, як і досвідчені рибалки твердять, що часто до потопельника не можна встигнути.

"Та хвилин 8-10. Замерзає і ідеш на дно…", - говорять чоловіки.

Водночас штрафувати і забороняти йти на кригу рятувальна служба не має права. Натомість проводить профілактичну роботу. Щоправда, без особливого успіху.

Відео Цієї зими вже четверо людей потонули під кригою

Залиште свій коментар

Вибір редакції