Перша бригада Нацгвардії почала навчання за стандартами НАТО

На тренуваннях були присутні Арсен Аваков та Олександр Турчинов.

Українська бригада Національної гвардії "Гостомель" провела навчання за стандартами НАТО.

За процесом спостерігали міністр МВД Арсен Аваков та секретар РНБО Олександр Турчинов, повідомляє УНІАН.

Зокрема, бійцями були відпрацьовані отримані вміння, все навчання було побудоване на стандартах Північноатлантичного Альянсу. Засвоєння нового досвіду відбувалося під Києвом, у селі Нові Петрівці, де розташований полігон Національної гвардії.

"Сьогодні тут ми демонстрували дії окремо взятої бригади легкої піхоти Національної гвардії, яка вже повністю переформатована і діє по стандартах НАТО", - повідомляє прес-секретар НГ Світлана Павловська.

Також Павловська зазначила, що вся структура силових підрозділів була переформатована та змінена сама структура головного управління.

"Сьогодні будь хто може заявляти, що діє по стандартах НАТО. Але для досягнення таких стандартів потрібно переформатувати саму структуру силових підрозділів. Ми змінили свою організаційно-штатну структуру і в головному управлінні, і в декількох підрозділах та безпосередньо у цій бригаді. Сьогодні повністю змінена вертикаль і горизонталь управління, оцінки ситуації прийняття рішення, виконання завдань бойової задачі", - додала Павловська.

Нагадаємо, сьогодні була підписана Дорожня карта Україна-НАТО з оборонно-технічного співробітництва. Як зазначили в РНБО, цей документ дуже важливий для України. Він визначає основні заходи співробітництва в інтересах розвитку спроможностей України в сфері озброєння, військової техніки, а також досягнення взаємосумісності із силами НАТО.

Також, сьогодні в Брюселлі відбудеться прес-конференція Петра Порошенко з генсеком НАТО Йенсом Столтенбергом.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: