Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українські військові прибули на суд до Італії підтримати гвардійця Марківа

Товариші по службі Марківа приїхали до італійського суду свідчити на його підтримку.

Військовослужбовці Національної гвардії виступили в італійському суді на захист гвардійця Віталія Марківа, обвинуваченого у причетності до вбивства італійського фотокореспондента 2014 року у Слов'янську.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ.

"Чотири його нинішні і колишні товариші по службі з батальйону ім.Кульчицького, а також в.о. командувача НГУ генерал-лейтенант Микола Балан детально розповіли суду про особливості військової служби і характеру бойових операцій на початку російської агресії на Донбасі", - йдеться у повідомленні.

Військові розповіли про бойові дії у травні 2014 року у Слов’янську і запевнили, що Марків не причетний до загибелі італійського репортера Андреа Рокеллі.

"У гвардійському підрозділі тоді не було важкої зброї, а саме мінометів, вогнем яких могло бути вбито потерпілого іноземного фотографа, а сам він перебував на позиціях бойовиків проросійських незаконних збройних формувань і умисно наражав себе на небезпеку, попри офіційні рекомендації посольства Італії не їхати у зону бойових дій", - йдеться в повідомленні.

За словами свідків, Марків ніс службу з охорони та оборони телевізійної вежі у секторі відповідальності, протилежному від місця загибелі італійського репортера.

Інтенсивність бойових дій в цьому районі була дуже високою, починаючи від 2 травня, коли зведений підрозділ сил АТО у складі гвардійців із десантниками після бою і втрат зайняв панівну висоту над містом.

Нагадаємо, італійський репортер загинув під час мінометного обстрілу під Слов’янськом у травні 2014-го року. Марків свою причетність до вбивства категорично заперечує. У Києві не раз наголошували - міномета, з якого вбили Рокеллі, на озброєнні батальйону Марківа не було, а територія, де працював фоторепортер, була непідконтрольна нашим військовим.

[media type="video" id="386982141"

ВідеоІталійський суд розглядає справу українського нацгвардійця Віталія Марківа

Бійця підозрюють у причетності до вбивства фоторепортера Андреа Рокеллі на Донбасі. Той загинув під час мінометного обстрілу під Слов’янськом у травні 2014 року. Марків свою причетність до вбивства категорично заперечує. У Києві не раз наголошували: міномета, з якого вбили Рокеллі, на озброєнні батальйону Марківа не було, а територія, де працював фоторепортер, була непідконтрольна нашим військовим.  

Італійський суд розглядає справу українського нацгвардійця Віталія Марківа

Залиште свій коментар

Вибір редакції