Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українські військові скасували морські навчання на Азові через погоду

Маневри перенесені на іншу дату.

Військові підрозділи та частини в зоні проведення Операції Об’єднаних сил приведені до повної бойової готовності. Разом із тим заплановані на Азовському морі навчання військових суден скасовані, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Це рішення схвалене через густий туман, який оповив узбережжя та акваторію. Армійці уточнюють, що навчання відбудуться в інший день, коли погодні умови цьому сприятимуть. Командувач ООС генерал Сергій Наєв запевнив, що попри туман, кордон під контролем. Маріупольські прикордонники вивели в море всі катери та кораблі берегової охорони, а після нападу Росії на українські судна значно посилили патрулювання акваторії.

ВідеоУ Бердянську та Маріуполі посилили патрулі прикордонників

Усі підрозділи ООС приведені у повну бойову готовність. Сьогодні на узбережжі Азовського моря хотіли провести військові навчання, але через сильний туман їх тимчасово скасували. Кордон під контролем. Посилено патрулі прикордонників. За даними розвідки, саме Бердянськ та Маріуполь  - під особливою напругою, є загроза їхнього захоплення. 

У Бердянську та Маріуполі посилили патрулі прикордонників

Прикордонники тільки за останню добу нарахували в Азовському морі шість російських сторожовиків. Сьогодні частина українських кораблів повернулася, щоби поповнити запаси продовольства і пального перед наступним виходом у море, серед них і вартовий корабель "Донбас". База прикордонників під посиленою охороною, наразі там кілька кордонів безпеки як із моря, так і з суходолу.

Попри повідомлення про те, що українські міста Маріуполь і Бердянськ перебувають під загрозою захоплення російським десантом, настрої жителів стримані – паніки немає. Прикордонники не називають конкретних цифр, але підтверджують, що кількість патрулів і мобільних груп збільшилася в рази, тому спокій місцевих мешканців має за собою підстави. Порти Бердянська і Маріуполя працюють у штатному режимі.

Кореспондент ТСН Алла Хоцянівська

Залиште свій коментар

Вибір редакції