Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Укргідрометцентр попередив про підтоплення нових населених пунктів

Укргідрометцентр попередив про підтоплення нових населених пунктів

Рівень води підвищиться в Дністрі та Прип'яті.

Протягом суботи та неділі, 27 та 28 червня, в Україні очікуються нові повені – через підвищення рівнів води в річках Дністер та Прип'ять.

Про це попередив Український гідрометцентр.

"У результаті проходження високого дощового паводку на Дністрі та утриманні скидів із Дністровської ГЕС 2000-2050 м3/с, рівень води Дністра у створі поста Могилів-Подільський утримуватиметься на небезпечних відмітках початкового затоплення ділянок прилеглих до русла річки та може досягнути небезпечних позначок затоплення об’єктів у районах міст Могилів-Подільський, Ямпіль (Вінницька область) та окремих населених пунктів у Вінницькій області", - ідеться в повідомленні.

Через підвищення рівня води в Прип'яті можливе підтоплення біля селища Любешів Волинської області.

"На рiчках басейну Прип'ятi очiкуються пiдйоми рiвнiв води на 0,1-0,7 м над рiвнями на 08:00 24 червня. Мiсцями подальше затоплення заплав, досягнення вiдмiтки початкового затоплення пасовищ, сiнокосiв бiля селища Любешiв", - зазначили в Укргідрометцентрі.

Тим часом на Західній Україні станом на 07:00 суботи, 27 червня, залишався підтопленим 3871 будинок. Під час сильної повені було 14428.

Відео Велика вода: на Прикарпатті та Буковині - нові загрози підтоплення

На Прикарпатті у Верховинському районі 12 сіл досі залишаються заблокованими. Знімальна група ТСН намагалася до них дістатися, але дороги  перекриті через зсуви ґрунту. А на Буковині нова загроза підтоплення. Там екстрено укріплюють греблю, яка стримує ріку Черемош. Гребля під загрозою руйнування, і, якщо вона таки обвалиться, у низині затопить одразу кілька сіл.  

Велика вода: на Прикарпатті та Буковині - нові загрози підтоплення

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції