Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Укроборонпром" виготовлятиме деталі для кораблів індійських ВМС

"Укроборонпром" виготовлятиме деталі для кораблів індійських ВМС

Вже 30 кораблів військово-морських сил Індії оснащені двигунами українського виробництва. ДП "Зоря" – "Машпроект", яке входить до складу ДК "Укроборонпром", виготовлятиме силові установки для кораблів індійських ВМС.

Відповідний контракт підприємство підписало з Міністерством оборони Республіки Індія.         Програма передбачає переобладнання маломірних кораблів індійського військового флоту і буде реалізована протягом 2016-2017 років.  

"ДП "Зоря" – "Машпроект" успішно співпрацює з індійською стороною за низкою проектів. Вже 30 кораблів військово-морських сил Індії оснащені двигунами українського виробництва.

Незабаром українці розпочнуть реалізовувати програму капітальних ремонтів двигунів, що знаходяться в експлуатації на індійських кораблях.

Нагадаємо, що раніше Порошенко заявив, що з державного концерну "Укроборонпром" США зняли деякі обмеження на співпрацю. За словами глави держави, всі обмеження були викликані тим, що за попередньої влади всі оборонні структури були корумповані та на високих посадах знаходилися агенти іноземних спецслужб. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції