"Укртрансгаз" звернувся до РНБО через арешт всіх активів та рахунків

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

З рахунків компанії нібито списали 50 млн грн.

Компанія "Укртрансгаз" звернулася до Ради національної безпеки та оборони (РНБО) стосовно арештів всіх рахунків та активів підприємства.

Про це 5 лютого повідомляє пресслужба "Нафтогазу".

В компанії зазначають, що арешт рахунків несе загрозу для функціонування всієї газотранспортної системи.

"Укртрансгаз звернувся до РНБО через арешт всіх рахунків та активів підприємства. Це унеможливлює роботу компанії та ставить під загрозу безпечне функціонування газотранспортної системи. Арешти всіх рахунків підприємства, його рухомого та нерухомого майна ставлять під загрозу забезпечення надійного функціонування підземних газосховищ в розпал опалювального сезону", - йдеться в повідомленні.

Зазначимо, що раніше "Укртрансгаз" заявив про накладання арешту приватним виконавцем на рахунки та майно компанії на користь ТОВ "Фінансова Компанія "Фін – Інвест". Зокрема там повідомляли, що з рахунків підприємства списано вже 50,3 млн грн.

Відео Хитра математика: чому з новою газовою формулою українцям доведеться платити більше

Цього тижня уряд змінив принцип формування ціни на газ. Тепер вартість залежить від коливання ринку. Ціна зменшилася на чверть, порівняно з січнем минулого року. Та парадокс у тому, що хоч вартість газу і зменшилась, платити менше навряд чи вдасться. А в деяких регіонах доведеться діставати з гаманців навіть більше. Більше читайте тут

Хитра математика: чому з новою газовою формулою українцям доведеться платити більше

Залиште свій коментар

Вибір редакції