"Укртранснафта" відновила транзит нафти до країн Євросоюзу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Нафта вже відповідає всім вимогам.

Оператор системи магістральних нафтопроводів України "Укртранснафта" 11 травня відновила транзит нафтопроводом "Дружба" до країн Євросоюзу.

Про це повідомили на сторінці компанії у Facebook.

Перед відновленням фахівці угорської компанії MOL провели додаткові дослідження нафти, що перебуває у трубопроводі та підтвердили готовність її приймати.

"Сьогодні, 11 травня, о 14.35 год АТ "Укртранснафта" відновила транзит нафти європейським споживачам по магістральному нафтопроводу "Дружба", - йдеться в повідомленні.

❗️❗️❗️УКРТРАНСНАФТА ВІДНОВИЛА ТРАНЗИТ НАФТИ ДО ЄВРОПИ❗️❗️❗️ Сьогодні, 11 травня, о 14.35 год АТ «Укртранснафта»...

Опубліковано Укртранснафта Субота, 11 травня 2019 р.

Нагадаємо, транзит був тимчасово зупинений 25 квітня ввечері після того, як європейські споживачі відмовилися приймати забруднену російську нафту.

Як повідомлялося раніше, "Белнефтехим" заявив, що вимагатиме від російської "Транснафти" компенсації за експорт неякісної нафти. Там кажуть про можливі збитки в сотні мільйонів доларів через постачання неякісної нафти з боку Росії. Білорусь тоді призупинила експорт світлих нафтопродуктів до України, Польщі та країн Балтії. Це відбувається на тлі відмови Москви підтримати пропозицію Мінська про збільшення майже на чверть тарифу на транзит територією Білорусі. Також зазначимо, що "Укртранснафта" припинила прокачування нафти до західних кордонів. У компанії не виключають у разі усунення проблеми транзит буде відновлений до 3 травня.

ВідеоСловаччина слідом за Україною відмовилась від транзиту нафти з Росії

Бо у ній підвищено рівень органічного хлору. Частина нафтогону між Україною та Словаччиною не працюватиме до врегулювання ситуації. Раніше приймати забруднену російську нафту на невизначений термін припинили Німеччина і Польща. Кажуть - якість продукту занадто низька. Через погану якість російської нафти від неї відмовились і білоруси.  

Словаччина слідом за Україною відмовилась від транзиту нафти з Росії

Залиште свій коментар

Вибір редакції