Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Міністерство інфраструктури пропонує побудувати аеропорт у Мукачеві

Летовище в Ужгороді не вирішує проблему з авіасполученням у регіоні - Омелян.

Аби вирішити проблему авіасполучення із Закарпатською областю, варто побудувати аеропорт в Мукачеві, повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян.

За словами Омеляна, обласне керівництво повинне зацікавити авіакомпанії і запропонувати пасажиру продукт, аби літаки не були порожніми. "Закарпаття не може бути територією, відрізаною від України. Воно повинно мати повноцінне дорожнє, залізничне і авіаційне сполучення. Як держава, ми досягли цього і відкрили аеропорт. Питання у тому, щоб він працював якісно. Тут повинна бути проведена велика робота на рівні області", - сказав Володимир Омелян.

Летовище в Ужгороді - тимчасове рішення проблеми з авіасполученням в цьому регіоні, вважає міністр. Для побудови нового летовища потрібно додаткові 2-3 млрд грн фінансування з держбюджету. Тільки-но з'являться необхідні кошти, можна буде приступати до будівництва нового аеропорту.

Нагадаємо, аеропорт "Ужгород" перестав працювати влітку 2016 року. Торік у грудні Ужгородський аеропорт отримав сертифікат від Європейського агентства з безпеки польотів. 15 березня, аеропорт "Ужгород" після трирічної перерви відновив обслуговування регулярних рейсів.

ВідеоВ аеропорту "Бориспіль" транслювали відеоролик з мапою України без Криму

Відео летовищу надали у Міністерстві інформаційної політики. Один із пасажирів не пройшов повз, а звернувся до поліції. І та відкрила кримінальне провадження за статтею - посягання на територіальну цілісність і недоторканність України. У Міністерстві відсутність на мапі анексованого Росією півострова називають технічним збоєм.  

В аеропорту "Бориспіль" транслювали відеоролик з мапою України без Криму

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції