Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Укрзалізниця" назвала найпопулярніші внутрішні маршрути

Найбільше українці подорожують за маршрутом "Київ-Харків".

Українці найчастіше користуються внутрішнім залізничним маршрутом "Київ-Харків". Протягом 2019 року квитки за цим напрямком придбали 1,7 мільйона пасажирів.

Про це повідомляє пресслужба "Укрзалізниці".

Серед найпопулярніших рейсів також Київ-Львів (1,6 млн пасажирів), Київ-Дніпро (1,3 млн), Київ-Вінниця (1,1 млн) і Київ-Одеса (0,9 млн).

Друзі❗️ А вам цікаво знати, які внутрішні залізничні напрями були найпопулярнішими серед пасажирів у внутрішньому сполученні❓ Бо ось нам цікаво Тримайте #ТОП5 #подорожуй #Укрзалізницею

Опубліковано Укрзалізниця - Ukrzaliznytsia Неділя, 2 лютого 2020 р.

Нагадаємо, очільник "Укрзалізниці" Євген Кравцов звернувся до наглядової ради "Укрзалізниці" з проханням розглянути його питання його звільнення.

Зазначимо, що звільнена після листування з пранкером Джокером заступниця міністра інфраструктури Олександра Клітіна вимагала позбавити посад держсекретаря Мінінфраструктури Андрія Галущака та голову "Укрзалізниці" Євгена Кравцова. 

Відео Уряд залучить німецьких фахівців до розвитку "Укрзалізниці": чи вдале це рішення

Останні новини такі: залізницю їм точно не передаватимуть і не віддаватимуть у концесію. Тобто, німці в Україні будуть спочатку консультувати. На першому етапі вони проведуть аудит і складуть "дорожню карту" розвитку залізниці. Залізницю вже очолював поляк, тепер запрошують німців - у чому ж різниця – дивіться далі.    

Уряд залучить німецьких фахівців до розвитку "Укрзалізниці": чи вдале це рішення

Залиште свій коментар

Вибір редакції