"Укрзалізниця" почала скасовувати рейси експреса до Борисполя

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Інтервал руху потягів наразі збільшений до двох годин.

"Укрзалізниця" почала скасовувати рейси нового експреса "Київ-Бориспіль" на п'ятий день після початку регулярного сполучення між Києвом і міжнародним аеропортом.

Про це повідомляє Avianews.

Як випливає з оновленого розкладу, який введено в дію від 00:00 4 грудня, скасовано низку рейсів як в нічний час, так і в піковий ранковий та вечірній.

Оновлений розклад руху еспресу до Бориспіля
avianews.com

В результаті цього інтервал руху експресів вночі збільшений до двох годин, в піковий час - майже до однієї години, в міжпіковий - перевищує одну годину.

У перші дні руху поїздів основний інтервал становив близько 1 години, при цьому в ранковий і вечірній час він зменшувався до 27-44 хвилин.

Нагадаємо, на Центральному залізничному вокзалі Києва 30 листопада відбувся урочистий запуск регулярного експреса до аеропорту "Бориспіль". Під час презентації, обіцяли, що до аеропорту можна буде 
дістатися за 80 гривень та 38 хвилин. На другий день після запуску експрес зламався дорогою до аеропорту. У вівторок, 4 грудня, експрес зламався вдруге - він заглух у Києві на залізничній станції Дарниця.

ВідеоЧим незадоволені перші пасажири нового експреса до "Борисполя"

Жодних заторів та низька ціна проїзду. До аеропорту Бориспіль із залізничного вокзалу столиці тепер можна дістатися експресом, який курсує цілодобово. Чому одним він подобається, а іншим - не дуже – дізнайтесь у відео.

Чим незадоволені перші пасажири нового експреса до "Борисполя"

Залиште свій коментар

Вибір редакції