Уперше в історії: у Києві відбудеться саміт перших леді та джентльменів

Уперше в історії: у Києві відбудеться саміт перших леді та джентльменів

Олена Зеленська / Instagram Олени Зеленської

Саміт перших леді та джентльменів ініціювала перша леді Олена Зеленська.

До Дня Незалежності Україні 23 серпня у столиці вперше відбудеться Київський саміт перших леді та джентльменів. Його проведення ініціювала перша леді, дружина президента, Олена Зеленська.

Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

Зазначається, що подружжя світових лідерів обговорять виклики, які постали перед країнами через пандемію COVID-19: доступ до медичних послуг та впровадження програм ментального здоров’я, майбутнє системи освіти, забезпечення рівних можливостей та подолання дискримінації.

"З нетерпінням чекаю на зустріч. Вірю, що саміт започаткує гарну традицію та нову платформу для обговорення актуальних викликів, які стоять перед нашими країнами", – наголосила Олена Зеленська.

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба додав, що ініціатива першої леді України дасть змогу регулярно обмінюватися досвідом, а також координувати зусилля у втіленні спільних проектів.

"Дружини лідерів і чоловіки лідерок держав відіграють важливу роль у своїх країнах. Водночас міжнародна співпраця перших леді та джентльменів ніколи не була системною. Україна взяла на себе ініціативу та вперше в історії створює такий загальний міжнародний майданчик", – зауважив Дмитро Кулеба.

Лідери яких країн погодилися приїхати на саміт, не уточнюється.

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський презентував офіційний символ 30-річчя Незалежності України.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Наступна публікація