Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Уряд дозволив відкривати дитсадки без власних харчоблоків і медпрацівників

Уряд дозволив відкривати дитсадки без власних харчоблоків і медпрацівників

У дитсадках можна буде працювати без педосвіти.

Кабінет міністрів спростив умови для роботи та відкриття дитячих садків

Відповідні зміни до Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності уряд ухвалив під час засідання 3 березня 2020 року.

Відтепер, аби відкрити власний дитячий садочок, не обов'язково мати власні харчоблоки, пральні та штатних медичних працівників. Ці послуги мають забезпечувати відповідні юридичні особи та фізичні особи-підприємці. Приміром, замовлення їжі у закладі харчування, прання у хімчистках чи лікар із клініки. Такі рішення, вважають в уряді, сприятиме відкриттю невеличких закладів дошкільної освіти у пристосованих приміщеннях.

До роботи у дитсадках можна залучати не лише педагогічних працівників, а й інших фізичних осіб, послуг яких потребуватиме заклад під час освітнього процесу. Це допоможе у виконанні варіативної складової навчання, яку заклад визначає з урахуванням особливостей регіону, індивідуальних запитів дітей або побажань батьків.

"Зміни дозволять розширювати мережу дитячих садочків та підвищувати доступ до дошкільної освіти. Стане простіше відкривати приватні дитсадки, залучати до навчальної роботи необхідних фахівців та забезпечувати дітей якісним харчуванням", - каже міністерка освіти і науки Ганна Новосад.

Ухвалені Кабміном зміни наберуть чинності через два місяці з дня її опублікування.

Як повідомлялося, у Києві в приватному будинку на вулиці Достоєвського на Куренівці працював нелегальний дитячий садок. На місці події поліцейські виявили 11 малолітніх дітей. Слідчий відділ Подільського управління поліції розпочав кримінальне провадження за статтею "незаконне позбавлення волі або викрадення людини".

Відео Столичні поліцейські виявили незаконний дитячий садок

Там знайшли 11 дітей. Жодних документів у власників будинку не було. Про їх незаконну діяльність правоохоронців повідомив анонім. Чому з’являються такі заклади, та чому батьки замість сертифікованих дитсадків довіряють своїх дітей підпільним - дивіться у сюжеті.  

Столичні поліцейські виявили незаконний дитячий садок

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції