В армії США кілька років загиблих солдат викидали на смітник

Дата публікації
Перегляди
1515
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В армії США кілька років загиблих солдат викидали на смітник

Ілюстрація / Фото: goodvin.info

У морг в місті Довер звозять останки більшості убитих у зонах військових дій вояків.

Співробітники бази ВПС США в місті Довер (штат Делавер) протягом кількох років позбувалися останків загиблих у зонах військових дій військовослужбовців, спалюючи їх і викидаючи попіл на смітник. Про це пише газета Washington Post з посиланням на свої джерела у військових колах.

"Спосіб ліквідації останків родичам загиблих військовослужбовців не розкривався", - відзначає видання.

У морг в Довері звозять останки більшості убитих військових. Наразі федеральна влада розслідує діяльність співробітників моргу в 2003 - 2008 роках.

"Представники ВПС у відповідь на питання Washington Post визнали, що подібна практика дійсно мала місце. Вони відзначили, що вона здійснювалася лише стосовно до окремих частин тіл загиблих, які неможливо було ідентифікувати, які були знайдені на полі бою через якийсь час і яких члени сімей загиблих дозволили позбутися", - пише газета.

Заступник голови особового складу військово-повітряних військ Дарелл Джонс порівняв процедуру позбавлення від останків з ліквідацією медичних відходів.

"У той час це було звичайною справою, з тих пір практика покращилася", - сказав він.

Тим часом, родичі покійних військовослужбовців обурені тим, як військове командування обійшлося з останками їхніх близьких.

"Я була вражена, це викликало у мене огиду", - сказала Гері-Лінн Сміт. Останки її чоловіка, який загинув в 2006 році в Іраку, були поховані на звалищі, про що вона дізналася в цьому році з листа, надісланого їй з моргу.

На даний момент жоден з працівників моргу не був звільнений, хоча до трьох з них застосували дисциплінарні стягнення. Керівництво Пентагону не виключає, що розслідування, яке триває вже більше півтора року, буде мати наслідки для тих, хто мав відношення до подібних поховань.

Читайте також:

Американські солдати забрали в США унітаз Саддама Хусейна

Військові літаки США ремонтували підробками з Китаю

Американські солдати рятуються від болю наркотичними льодяниками

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1515
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація