В лісі на Тернопільщині на смерть замерзли мати з сином

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вони померли у власноруч спорудженому курені.

У лісі поблизу села Вишнівець, що на Тернопільщині, у власноруч збудованому шалаші знайдено мертвими мати та сина, які відправилися збирати гриби. 

Про це повідомляє УНІАН.

Мати з сином 25 жовтня вийшли по гриби до лісу і не повернулися. Молодший син знав, куди пішли його рідні, як і те, що брат та мама могли залишитися ночувати у лісі в облаштованому сховку. Через добу вирішив розшукати зниклих. Найшов їх у власноруч збудованому курені мертвими.

Правоохоронці зазначили, що загиблі зловживали спиртними напоями. На тілах слідів насильницької смерті також виявлено не було. Попередньо причиною смерті називають переохолодження після вживання алкоголю. Кілька років тому з цієї ж причини від переохолодження помер ще один брат. Подію збаразькі поліцейські внесли в єдиний реєстр досудових розслідувань.

Нещодавно у лісі поблизу села Йорданешти Глибоцького району Чернівецької області поліцейські менш ніж за годину знайшли дворічного хлопчика, який загубився під час прогулянки по гриби.

ВідеоУпіймати вовка: селяни на Тернопільщині гуртом боролися зі звіром

У селі Глинна люди ловили вовка. Задіяли вила, лопату та миску, а також кролячу клітку - саме туди загнали звіра, що накинувся на одного з чоловіків. Теща захищала зятя, сусід - сусідку, 80-річна бабця - усіх. 

Упіймати вовка: селяни на Тернопільщині гуртом боролися зі звіром

Залиште свій коментар

Вибір редакції