Перейти до змісту
В "Укравтодорі" назвали терміни ремонту найбільш проблемних ділянок дороги Київ - Одеса

В "Укравтодорі" назвали терміни ремонту найбільш проблемних ділянок дороги Київ - Одеса

На капітальний ремонт траси потрібно 16 мільярдів гривень.

"Укравтодор" обіцяє, що до 1 травня будуть відремонтовані найбільш проблемні ділянки дороги М-05 Київ - Одеса. Роботи з ліквідації аварійної ямковості та деформацій покриття там розпочали від 3 квітня.

"Останнім часом стан цієї дороги викликає багато критики з боку громадськості. Основна причина такого стану дороги полягає в тому, що більшість її ділянок експлуатується із понаднормативними термінами і вже давно потребує капітального ремонту. Зокрема, потреба в коштах на проведення капітального ремонту на ділянці від Білої Церкви до Одеси становить 16 млрд грн. Наразі триває активна фаза перемовин із ЄБРР і ЄІБ щодо надання кредиту для проведення капітального ремонту М-05 на ділянці дороги Біла Церква – Умань (87 – 206 км) протяжністю 118,6 км", - зазначили в "Укравтодорі".

Автомобільна дорога державного значення М-05 Київ - Одеса є складовою частиною міжнародного транспортного коридору європейського коридору Е95 Гельсінкі – Київ – Одеса - Димитровград – Алексанруполіс і має загальну протяжність 504,6 км, проходить через Київську, Черкаську, Кіровоградську, Миколаївську та Одеську області.

Відео Новітні технології. На Київщині шляховики ремонтують дорогу в калюжах

З настанням весни разом зі снігом зі шляхів України "сходить" й асфальт. Люди скаржаться на стан доріг, а шляховикам доводиться ремонтувати - серед калюж.

Новітні технології. На Київщині шляховики ремонтують дорогу в калюжах

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин