Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні грип забрав життя майже двох сотень людей

Серед померлих від хвороби також троє неповнолітніх дітей та одна вагітна жінка.

В Україні з початку епідемічного сезону від грипу померли вже 192 людини.

Про це повідомили у прес-службі Міністерства охорони здоров'я.

Як зазначається, з 28 вересня 2015 року до 2 лютого 2016 року в Україні зареєстрували понад 3,2 млн хворих на грип та ГРВІ, таким чином перехворіло 8,3% населення, серед них 62,8% захворілих - діти віком до 17 років.

"Найвищий показник захворюваності на грип та ГРВІ відмічається серед населення Київської області та міста Києва, де перехворіло відповідно 14,1 та 11,9 % населення. Найменша захворюваність реєструється в Закарпатській (5,2 %) та Харківській областях (3,6 %)", - йдеться у повідомленні.

За даними МОЗ, протягом останньої доби захворіло понад 65 тис. осіб, з них 50% дітей віком до 17 років.

До того ж повідомляється, що на четвертому тижні 2016 року у 19 областях та Києві показники захворюваності на грип перевищили епідемічні пороги, з них в 11 областях – на понад 50%.

"Найбільша кількість летальних випадків зареєстровано в Одеській області – 34, у Вінницькій – 13, Запорізькій – 12, Черкаській – 13, Рівненській – 11 та м. Києві – 11", - зазначили у МОЗ, додавши, що серед загиблих троє дітей віком до 17 років та одна вагітна.

Окремо наголошується, що лише третя частина померлих, жоден із яких не мав щеплень проти грипу, своєчасно звернулася за медичною допомогою.

Атака грипу на Україну

Нагадаємо, у Києві можуть оголосити надзвичайну ситуацію через епідемію грипу. За останні дні в місті спостерігається зростання захворюваності на 9,3% серед дорослих.

Залиште свій коментар

Вибір редакції