Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні майже всі громадські вбиральні Євро-2012 уже не працюють

Не пройшло і року після футбольного свята, а туалети перестали функціонувати.

Громадські вбиральні, встановлені у Києві до єврочемпіонату з футболу, більше не працюють. Приватного інвестора, що виграв конкурс, цей бізнес більше не цікавить. В інших містах, які приймали футбольне свято, ситуація схожа. Сервіс не прижився і тут, — йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

35 зелених вагончиків із написом "Тут сервіс" і досі красуються у центрі Києва. Але сервісу тут більше немає. Усі встановлені до Євро-2012 громадські вбиральні нині замкнені.

Читайте також: У бібліотеці в центрі Києва немає туалету для відвідувачів

Туалети не демонтуватимуть. Вони стаціонарні і підключені до міських комунікацій. Але приватний інвестор, що виграв конкурс і встановив кабінки, займатися туалетним бізнесом більше не хоче. Тепер до туалетів на Хрещатику під'єднали автомати з газованою водою.

Читайте також: В Одесі на одному туалеті можна заробляти 20 тисяч на місяць

Столичні чиновники шукають вихід. З одного боку вбиральні належать приватній фірмі. З іншого платити місту за них бізнесмени не хочуть.

Донецька влада до Євро придбала десять туалетів по 400 тисяч гривень кожен. Нині працюють лише 4 - усі у парку Ленінського комсомолу. Ще 2 в районі центральної площі зачинені, решту 4 не встановили і досі. Донецькі можновладці зволікають, бо начебто чекають реконструкції на набережній Кальміуса.

Читайте також: У центрі Києва через Євро-2012 туалети стали унісекс

А у Львові вбиральні теж познімали і відправили на склад. У Харкові здобутки цивілізації розібрали одразу після чемпіонату. Цивілізація відійшла у небуття разом із футбольним святом. Але спогади лишилися.

Кореспонденти ТСН Ольга Кошеленко, Костянтин Павлов, Наталка Волосацька та Аліна Цибова

ВідеоУ Києві більше не працюють еврочемпіонські вбиральні

Залиште свій коментар

Вибір редакції