В Україні майже всі громадські вбиральні Євро-2012 уже не працюють

Дата публікації
В Україні майже всі громадські вбиральні Євро-2012 уже не працюють

Футбольні вбиральні залишилися лише у спогадах фанатів

Не пройшло і року після футбольного свята, а туалети перестали функціонувати.

Громадські вбиральні, встановлені у Києві до єврочемпіонату з футболу, більше не працюють. Приватного інвестора, що виграв конкурс, цей бізнес більше не цікавить. В інших містах, які приймали футбольне свято, ситуація схожа. Сервіс не прижився і тут, — йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

35 зелених вагончиків із написом "Тут сервіс" і досі красуються у центрі Києва. Але сервісу тут більше немає. Усі встановлені до Євро-2012 громадські вбиральні нині замкнені.

Читайте також: У бібліотеці в центрі Києва немає туалету для відвідувачів

Туалети не демонтуватимуть. Вони стаціонарні і підключені до міських комунікацій. Але приватний інвестор, що виграв конкурс і встановив кабінки, займатися туалетним бізнесом більше не хоче. Тепер до туалетів на Хрещатику під'єднали автомати з газованою водою.

Читайте також: В Одесі на одному туалеті можна заробляти 20 тисяч на місяць

Столичні чиновники шукають вихід. З одного боку вбиральні належать приватній фірмі. З іншого платити місту за них бізнесмени не хочуть.

Донецька влада до Євро придбала десять туалетів по 400 тисяч гривень кожен. Нині працюють лише 4 - усі у парку Ленінського комсомолу. Ще 2 в районі центральної площі зачинені, решту 4 не встановили і досі. Донецькі можновладці зволікають, бо начебто чекають реконструкції на набережній Кальміуса.

Читайте також: У центрі Києва через Євро-2012 туалети стали унісекс

А у Львові вбиральні теж познімали і відправили на склад. У Харкові здобутки цивілізації розібрали одразу після чемпіонату. Цивілізація відійшла у небуття разом із футбольним святом. Але спогади лишилися.

Кореспонденти ТСН Ольга Кошеленко, Костянтин Павлов, Наталка Волосацька та Аліна Цибова

У Києві більше не працюють еврочемпіонські вбиральні

У Києві більше не працюють еврочемпіонські вбиральні
Наступна публікація