В Україні стали у 2,5 рази частіше повідомляти про замінування

В Україні стали у 2,5 рази частіше повідомляти про замінування

Фото: УНІАН

Від початку року зафіксували 425 повідомлень.

Від початку року Національна поліція отримала 425 повідомлень про замінування у різних регіонах країни. Про це повідомляє НВ Бізнес.

У нинішньому році правоохоронці зафіксували у 2,5 рази більше повідомлень про нібито закладену вибухівку. За аналогічний період минулого року – 170.

За чотири місяці року вибухотехніки виїжджали на обстеження 838 об'єктів за фактом заяви про можливі вибухи, з них 36 – це житлові будинки. За чотири місяці 2018 року експерти перевіряли оглядали 213 об'єктів, зокрема 13 житлових будинків.

У поліції кажуть, що після повідомлення про замінування з будівлі евакуйовують відвідувачів і працівників. Тож діяльність псевдозамінованих об'єктів паралізується на кілька годин. Фахівці проводять перевірку і складають відповідний акт.

Як повідомлялося раніше, у різних містах країни майже щодня невідомі повідомляють про закладену вибухівку. Приміром, у Кривому Розі після дзвінків псевдомінерів обстежували п'ять лікарень і десять житлових будинків. У Харкові повідомили про рекордне замінування 25 об'єктів.

Як поводитись у замінованому приміщенні - поради психологів

Як поводитись у замінованому приміщенні - поради психологів

Повʼязані теми:

Наступна публікація