В Україні за 22 дні захворіли на кір 8,5 тис. українців – МОЗ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Кількість хворих збільшується кожен день.

У 2019 році близько 8,5 тисячі українців захворіли на кір, найбільше хворих у Львівській області. Про це повідомляє МОЗ.

"Із 28 грудня 2018 р. по 18 січня 2019 р. на кір в Україні захворіли вже 8 498 людей — 3 537 дорослих та 4 961 дитина. Найвищі показники захворюваності у Львівській, Рівненській, Вінницькій областях. За 3-й тиждень 2019 року на кір захворіли ще 3 450 людей — 1 502 дорослих та 1 948 дітей", - йдеться у повідомленні.

У МОЗі зазначили, що діти, які не отримали другу дозу вакцини вчасно, хворіють найчастіше.

"У рамках посиленої імунізації станом на 17 січня частка дітей, які отримали пропущену першу дозу КПК, становить 58,1% (найменше — у Черкаській, Чернівецькій, Тернопільській, Івано-Франківській та Закарпатській областях). А частка тих дітей, які надолужили дві дози, іще менша — 47,6% (найменше — у Чернігівській, Тернопільській, Чернівецькій, Закарпатській та Івано-Франківській областях)", - уточнили у міністерстві.

Нагадаємо, 21 січня повідомлялося, що півсотні хворих на кір дітей на Одещині не шпиталізовані через відмову батьків.

ВідеоНа Одещині батьки виступають проти шпиталізації дітей, які захворіли на кір

Протягом двох днів 48 дітей занедужали в селі Шевченкове Кілійського району. Двох з них вчора ввечері швидкою доправили до обласної інфекційної лікарні з ускладненням кору - пневмонією. Решта дітей - у стані середньої тяжкості. Всі вони лікуються вдома. Більшість недужих - діти з багатодітних родин, чиї батьки були категорично проти вакцинування. Жоден із захворілих не був щеплений. 

На Одещині батьки виступають проти шпиталізації дітей, які захворіли на кір

Залиште свій коментар

Вибір редакції