Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні заборонили вакцину БЦЖ після смерті немовляти на Сумщині

Санкція тимчасова і може бути переглянута за підсумком розслідування смерті малюка.

В Україні тимчасово заборонили болгарську вакцину БЦЖ. Це сталося після смерті немовляти на Сумщині, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Державна служба лікарських засобів заборонила і продаж, і застосування вакцини проти туберкульозу серії 297 виробництва Болгарії. Що далі робитимуть із цієї вакциною – наразі не повідомляють.

Днями ТСН розповідала, як на Сумщині у пологовому будинку померло немовля. Хлопчику було лише три дні, коли йому вкололи вакцину проти туберкульозу, а за кілька годин він помер. Медики кажуть, що з тієї ж ампули щепили десять немовлят, а летальний випадок був один. Тож чи пов’язаний він із вакциною – тепер з’ясовують. А до офіційної відповіді на це питання препарат перебуватиме під забороною.

ВідеоВ Україні тимчасово заборонили болгарську вакцину БЦЖ після смерті немовляти

Державна служба лікарських засобів заборонила і продаж, і застосування вакцини проти туберкульозу виробництва Болгарії серії 297. Що далі робитимуть із цієї вакциною, наразі не повідомляють. Днями ТСН розповідала, як на Сумщині у пологовому будинку померло немовля, коли йому вкололи вакцину проти туберкульозу.

В Україні тимчасово заборонили болгарську вакцину БЦЖ після смерті немовляти

Залиште свій коментар

Вибір редакції