Вагітну спільницю Аделаджі посадили на 7,5 років

Дата публікації
Перегляди
6235
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Вагітну спільницю Аделаджі посадили на 7,5 років

Аделаджа у цій справі проходив як свідок / Фото: Сегодня

Засновницю ПП "Грант" Ірину Данильченко засудили за шахрайство.

Деснянський райсуд Києва засудив засновницю ПП "Грант" Ірину Данильченко, яку пов'язують з "Посольством Божим" Сандея Аделаджі, до 7,5 років в'язниці. Зазначимо, що засуджена на 6-му місяці вагітності.

Данильченко визнали винною в шахрайстві: вона брала гроші у прихожан церкви пастора Аделаджі для інвестицій в будівництво, пише "Сегодня"

Загалом люди вклали близько 1 млн доларів, але ні грошей, ні права власності на нерухомість так і не отримали. Сам Аделаджа спочатку також проходив у цій справі як обвинувачений, однак пізніше його перевели у свідки.

"Коли Ірину закрили в СІЗО, вона дала свідчення, що 30% прибутку віддавала Сандею, і саме він дав їй розпорядження створити "Грант". Зізнання є і в письмовій формі, і на відео. Тоді він був обвинуваченим. Потім, коли її випустили на підписку, свідчення вона змінила, і його перевели у свідки. Очікувалося, що на останніх засіданнях вона його видасть, але в заключному слові вона нічого з цього приводу не сказала", - розповів адвокат постраждалих від фінансової піраміди King's Capital Іван Боднарук.

Аделаджа запевняє, що до "Гранту" не має жодного стосунку, і у справі King's Capital його також обмовили.

Утім, на відеозаписах, що потрапили в розпорядження слідства, видно, як сам духовний лідер настійно рекомендує пастві закладати свої квартири і нести гроші в King's Capital. В результаті вкладники лишилися мільйонів гривень, ошукані були тисячі людей.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6235
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація