Вдова Вороненкова зустрічалась з Нищуком щодо кар'єри в Україні

Марія Максакова не збирається полишати країну.

Російська оперна співачка та екс-депутат Держдуми Марія Максакова розповіла, що про зроблений вибір жити в Україні не шкодує, а про версії розстрілу свого чоловіка говорити відмовляється. Про це Максакова розмовляла з ТСН біля могили Дениса Вороненкова, якому сьогодні мало б виповнитися 46 років.

До могили Дениса Вороненкова Максакова привела їхнього сина за руку. Він тільки почав ходити – за п'ять днів Івану виповниться рік. Батька синові співачка показує на фото, запалює лампадку, читає молитву. І дає сину тюльпани. Від себе кладе на могилу букет троянд. Могила засаджена весняними квітами.

Сьогодні Вороненкову мало виповнитися 46 років. На цвинтарі жінка не плаче. Найближчим друзям з Києва, які теж тут зібралися, розповідає, чоловік щоночі уві сні дає їй інструкції, як жити.

"Денис зі мною. Я це дуже добре відчуваю. Я відчуваю, як він направляє стежки мої. Сама я люблю його ще сильніше. І я впевнена, що він буде завжди зі мною. Спасибі тобі велике. З днем народження", - каже Максакова.

У день його народження вдова погоджується і на перше без нього телеінтерв'ю. Втім версії вбивства для неї – табу.

Вдова Вороненкова вперше привела сина до могили екс-депутата Держдуми

"Ви знаєте, я не готова тільки про це. Господь все бачить. Якщо перша відплата наздогнала людину прямо під час її беззаконня, то думаю, що і всі інші відчують на собі кару Господню", - впевнена вдова.

І лише раз Максакова згадує Росію - через те, що в ній теж взялися розслідувати вбивство.

"Як можна проводити слідство стосовно громадянина України за вбивство, яке сталося в Україні. Мені важко сказати, яке слідство можуть провести паралельно в Росії", - каже співачка.

Версію про те, що Вороненкова міг підставити його колишній водій з Москви, який нібито прилітав у день вбивства до Києва, і який в останню мить скасував зустріч, Максакова теж не коментує.

"Вони з водієм навіть не зустрічалися. Там очевидно, що повинна була бути ще одна зустріч, крім зустрічі з Іллею, яка не відбулася. Це все розслідується. Нажаль, він зі мною теж не поділився, куди йому треба було їхати. Передчуття, нажаль, не було", - журиться Максакова.

Співачка спростовує чутки про свою вагітність. Каже, у поліцію їздила лише забрати у слідчого обручку чоловіка - на пам'ять. Про переїзд до Києва не шкодує.

ВідеоВдова убитого Вороненкова уперше розповіла про розслідування вбивства чоловіка

"Це був свідомий вибір, як я можу шкодувати?! Україна дала Денису можливість жити, працювати у майбутньому. Коли у людини з'являється така земля, вона вже ніяк йому не може бути чужою", - впевнена жінка.

Обіцяє, що через сорок днів таки дасть концерт його пам'яті. Друг родини, своєю чергою, натякає, що Максакова у Києві робитиме оперну кар'єру.

"Вона налаштована на активну творчу діяльність у Києві. Вона зустрічалася з Євгеном Нищуком, вони цю тему обговорювали, влада підтримують повністю цю лінію і взагалі я вважаю, що буде здорово, якщо вона залишиться тут", - каже Ілля Пономарьов.

У те, що вбивство Вороненкова замовлене в Росії, Пономарьов не сумнівається, як і слідчі ГПУ. Наразі там заявляють, що вийшли на слід двох спільників кілера.

Кореспондент ТСН Валентина Мудрик

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: