Від початку 2017 року в Україну не пустили 1,6 тисяч росіян

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Голова Держприкордонслужби вважає, що вони становили небезпеку для України.

Від початку 2017 року українські прикордонники не пустили в Україну понад півтори тисячі громадян РФ. Про це в інтерв'ю Інтерфаксу заявив очільник Держприкордонслужби Віктор Назаренко.

"З початку року ми не пропустили через український кордон понад 1,6 тис. громадян РФ, оскільки щодо них виникли сумніви стосовно мети поїздки в Україну. Загалом, у минулому році наші органи заборонили в'їзд в Україну 5379 іноземцям, з них одна тисяча двісті тридцять дев'ять - це громадяни РФ", - заявив керівник Держприкордонслужби Віктор Назаренко.

За словами очільника, ситуація на кордоні з Росією залишається напруженою. Прикордонники не піддаються на провокації та постійно перебувають в повній бойовій готовності.

"Представники російських спецслужб на різних ділянках кордону наполегливо просять їх провезти на територію Росії боєприпаси або муляжі зброї. А на початку травня представники ФСБ Росії "випадково" забули муляж вибухівки в потязі, який йшов в Україну", - додав Назаренко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що під час травневих свят прикордонники не пропустили до України 220 громадян Росії. Спеціальні заходи були направлені на недопущення проникнення на територію України, під виглядом мирних громадян, терористів, диверсантів і провокаторів, а також перевезення зброї, засобів терору та інших заборонених предметів через державний кордон України.

Відео Візовий режим з Росією: депутатські "за" і "проти"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції