Вищий спецсуд заборонив українським судам вживати слова "ДНР" і "ЛНР"

Суди отримали вказівку використовувати коректні формулювання для населених пунктів на окупованих територіях.

Вищий спеціалізований суд з розгляду цивільних і кримінальних справ України заборонив судам нижчих інстанцій використовувати слова "Донецька народна республіка" і "Луганська народна республіка" для позначення окремих територій Донбасу.

Про це йдеться в інформаційному листі, яке ВССУ направив судам нижчих рівнів.

В документі наголошується, що практика використовувати "ДНР" і "ЛНР" в судових рішеннях є неприпустимою.

"Факт існування ні т. зв. "Донецької народної республіки", ні т. зв. "Луганської народної республіки" не визнається органами влади України, а в окремих районах, містах, селищах і селах Донецької та Луганської областей... вводиться особливий порядок місцевого самоврядування, визнані тимчасово окупованими територіями..." - йдеться в документі.

Українські суди також отримали вказівку використовувати коректні формулювання для населених пунктів, що розташовані на окупованій території, тобто без вказівки вищевказаних словосполучень.

Нагадаємо, Октябрський районний суд Полтави у червні 2016 року назвав окупований Донецьк містом у складі терористичної "ДНР". Позивач просила встановити факт смерті батька – мешканця Донецька, щоб отримати свідоцтво про смерть. Своєю чергою головуючий суддя Тімошенко Н.В. вказав у тексті ухвали після назви міста Донецьк "Донецька народна республіка", що означає приналежність міста до певної країни. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: