Віталій Кличко задекларував мільйонні статки, елітну нерухомість і 9 велосипедів

Віталій Кличко задекларував мільйонні статки, елітну нерухомість і 9 велосипедів

Фото: Facebook/Кличко - мер

Він також зазначив нерухомість та автомобілі дружини.

Міський голова Києва Віталій Кличко подав електронну декларацію, в якій вказав близько 5 мільйонів гривень доходу, нерухомість, а також 9 велосипедів.

Відповідні дані опубліковані у реєстрі декларацій НАЗК.

Так, заробітна плата Кличка склала лише 186 тисяч 668 гривень, тоді як дохід роялті (винагорода за володіння авторськими правами, патентами, франшизами - ред.) склав аж 4 942 422 гривні. Він разом з братом Володимиром володіє комерційною компанією "КличкО".

У декларації вказано суми, які міський голова позичив третім особам. Це кошти у розмірі 8,4 млн євро та 697 680 доларів. 

До власності Кличка належить квартира у Києві площею 251,8 квадратного метра, а також будинок, оформлений на дружину, розмір якого - 785,5 кв. метра. Також йдеться про земельну ділянку площею 2500 квадратних метри.

Серед транспортних засобів Кличку належать 9 велосипедів, мотоцикл та причеп-платформа. Дружині - автомобілі Тoyota Sequoia та Land Rover Discovery.

Голова КМДА вказав у декларації 7 наручних годинників, рояль, а також мармуровий годинник, виготовлений у XIX столітті. У документі йдеться і про ювелірні вироби дружини.  

Нагадаємо, міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак задекларував 8 квартир у столиці та три автомобілі

Повʼязані теми:

Наступна публікація