"Vodafone Україна" продали азербайджанському оператору. В РФ назвали вартість угоди

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Власником акцій була російська компанія МТС.

Російська телеком-компанія МТС підписала угоду та продала 100% акцій "Vodafone Україна" азербайжданскій компанії Bakcell.

Про це 25 листопада повідомили на сайті МТС.

Зазначається, що  вартість акцій оцінили у 734 мільйонів доларів.

"У рамках угоди, МТС через свою дочірню компанію Allegretto Holding S.a.r.l. (Люксембург) продає 100% частку в компанії Preludium BV (Нідерланди), єдиному акціонері ПрАТ "ВФ Україна", за 734 мільйонів доларів, включаючи відкладений платіж на суму близько 84 мільйонів доларів. Передача акцій пройде найближчим часом", - йдеться у повідомленні.

В МТС додають, що зміна власника не вплине на операційну діяльність "Vodafone Україна", надання послуг клієнтам, взаємодію з партнерами, постачальниками і контрагентами.

"Компанія продовжує надавати послуги під брендом Vodafone. Всі тарифні плани, послуги та сервіси, а також договори та інші зобов'язання компанії є актуальними і продовжують діяти", - заявили у Vodafone Україна", – додали там.

Нагадаємо, наприкінці жовтня антимонопольний комітет дав дозвіл азербайджанській компанії Bakcell купити другого за величиною мобільного оператора в Україні - Vodafone Ukraine. 

Відео Сан-Марино стане першою країною світу, яка запровадить 5G-зв'язок

Залиште свій коментар

Вибір редакції