Як не загубити дитину: поради від поліції

Як не загубити дитину: поради від поліції

Фото: pixabay.com

Якщо ваша дитина все-таки загубилась - головне не панікувати і дотримуватися певного плану дій.

Діти губляться раптово і несподівано. Нікому не хочеться думати про погане і кожен впевнений, що з ним це точно не трапиться. Але, на жаль, в сучасному ритмі життя встежити за дітьми стає практично неможливим. 

У поліції дали декілька порад батькам, як діяти, коли зникла дитина.  Якщо ситуація трапилась – діти теж повинні правильно реагувати.

Прості, але важливі рекомендації від поліції:

Покладіть у кишеню дитини записку з ім'ям та прізвищем, телефоном батьків та адресою або вивчіть з дитиною ці дані, вони можуть суттєво полегшити пошуки. 

Збираючись у місця скупчення людей, одягайте дитину у яскравий одяг.

Якщо загубили дитину у торговому центрі, негайно зверніться до адміністрації. Відеокамери й гучний зв'язок допоможуть її розшукати.

Навчіть дитину зупинятися на місці й чекати на батьків, якщо вона загубилася. Нехай голосно кличе на допомогу, етикет тут недоречний.

Покажіть людей, до яких можна звертатися за допомогою — це поліцейські, охоронці, продавці магазинів та перехожі з дітьми.

Дитина має знати, що нікуди не можна йти з чужою людиною, що б їй не говорили й не обіцяли.

Тренуйте ситуації, коли малюк губиться — дитина має чітко знати, як діяти.

Придбайте для дитини розумний годинник з GPS-навігатором і SOS-кнопкою: вона дасть знати, якщо малюк вийде за межі встановленої геолокації.

Ніколи не лякайте дитину поліцією. У дитини виробляється страх, і якщо вона потрапить у халепу, боятиметься звернутися за допомогою до патрульних.

Нагадаємо, у Тернопільській області о 23:30 зникла 2-річна дівчинка, яка гралась на подвір'ї. Батьки та сусіди спочатку самостійно шукали дитину, проте згодом звернулись до поліції. 

Правоохоронці з тепловізорами шукали дитину та об'їжджали навколишні села. Дитину знайшли о 1:30 за 2 кілометри від її рідного села. Дівчинка сиділа у бур'янах. 

Новини України: в Рівненській області розшукують 79-річну жінку, яка пішла до лісу по ягоди і зникла

Новини України: в Рівненській області розшукують 79-річну жінку, яка пішла до лісу по ягоди і зникла

Повʼязані теми:

Наступна публікація