Як зареєструватися на мультитест: інструкція для випускника

Дата публікації
Перегляди
5894
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Viber
Як зареєструватися на мультитест: інструкція для випускника

Як зареєструватися на мультитест

Абітурієнти, які не встигли до 19 квітня зареєструватися для участі у Національному мультипредметному тесті, зможуть це зробити від 10 до 20 червня.

Як зареєструватися на мультитест повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Як взяти участь у тесті

Щоб узяти участь у Національному мультипредметному тесті (НМТ) потрібно:

  1. Від 10 до 20 червня створити реєстраційну картку, бланк якої формується із використанням спеціального сервісу "Зареєструватися" на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. В картці потрібно уважно заповнити поля: прізвище, ім’я, по батькові, дату народження, серію, номер паспортного документа та мобільний телефон. Реєстраційну картку роздрукувати.
  2. Сформувати пакет документів з видрукованої реєстраційної картки, заповненої від руки заяви про участь у тестуванні з вклеєними фото для документів розміром 3×4, копії паспорта, документа про повну загальну середню освіту (за потреби додати медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для проходження ЗНО за формою № 086-3/о)
  3. Надіслати документи до того регіонального центру оцінювання якості освіти, який зазначено в контрольно-інформаційному листі, сформованому разом із реєстраційною карткою. Якщо немає можливості надіслати поштою, то документи можна надіслати на електронну адресу регіонального центру. У темі листа слід вказати своє прізвище та зазначити, що надсилаються реєстраційні документи.
  4.  Щоб дізнатися логін і пароль (це можна зробити починаючи з 25 червня) потрібно правильно вести свої дані на спеціальному сервісі "Отримання доступу до Інформаційної сторінки учасника ЗНО-2022/НМТ-2022".
  5.  На інформаційній сторінці від 8 до 18 липня підтвердити бажання взяти участь у національному мультимедійному тесту та вибрати населений пункт для проходження тестування.
  6.  Від 1 до 10 серпня слід уточнити назву населеного пункту.
  7. До 12 серпня потрібно отримати запрошення-перепустку з місцем розташування тимчасового екзаменаційного центру і датою та часом початку тестування.

Вступники, які під час основного періоду реєстрації сформували реєстраційні картки на сайті Українського центру оцінювання якості освіти, але до 7 червня не змогли підтвердити своєї участі в національному мультимедійному тесті, повторно не реєструються.

Читайте також:

Що потрібно додати в молоко, щоб воно не скисло: перевірені поради

Чи можна консервувати та маринувати з морською та йодованою сіллю

Повʼязані теми:

Наступна публікація