Януковичу до лампочки, як там на нього дивиться Путін - регіонал

Дата публікації
Перегляди
1542
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Януковичу до лампочки, як там на нього дивиться Путін - регіонал

Віктор Янукович та Володимир Путін / Фото: President.gov.ua

Сухий переконаний, що Путін має готуватися "до Держдуми, яка буде українізована".

Депутат з фракції Партії регіонів Ярослав Сухий вважає, що Володимира Путіна, в разі обрання президентом Росії, "чекає власний Майдан".

Про це Сухий сказав, коментуючи слова народного депутата України Тараса Чорновола про те, що коли президентом Росії знову стане Путін, то для президента України Віктора Януковича почнуться "чорні дні".

"Коли Путін знову стане президентом Росії, повинен бути готовим до того, що його – Володимира Володимировича Путіна– чекає власний Майдан", - сказав Сухий.

Він додав: "У нього (йдеться про Путіна- ред..) ще все попереду". "Путін думає, що вже всіх придушив чи задушив. Ні. Україна схожа до Росії тим, що теж довго запрягає, але ми запрягаємо швидше, а Росія – дуже довго. Але коли вже запряже, то вже нічого не допоможе", - додав Сухий. Він зазначив, що "Віктору Федоровичу глибоко до лампочки, як там на нього дивиться Путін - косо чи ні - бо він очільник іншої держави, суверенної, незалежної". За словами Сухого, "всі сили в Україні повинні згуртуватися навколо нього (Президента України – ред.), а не ставити йому підніжки". Сухий підкреслив: "Україна проти Януковича" – просто дебілізм якийсь".

Відповідаючи на запитання з приводу того, що Путін заявив, що "українізація" російського парламенту Росії не потрібна, Сухий зазначив: "Володимир Володимирович Путін глибоко і катастрофічно не правий". "Арістотель колись казав: найгірше, що придумало людство – це демократію, але кращого нічого придумати не можна. Демократія передбачає трошки балагану, бо різні точки зору, а особливо коли відстоюються різні політичні інтереси, але разом з тим демократія передбачає підкорення меншості більшості", - додав депутат.

Сухий переконаний, що Путін має готуватися "до Держдуми, яка буде українізована, причому обов'язково". За його словами, і в Росії існують різні політичні інтереси: і енергетичне, і машинобудівне, і аграрне лобі. "Усі вони обов'язково мають відстоювати свої інтереси, у тому числі бюджетне фінансування. Тому було б краще, якби він уже зараз переймав наш досвід і запитав про це Віктора Федоровича замість того, щоб душити нас такою катастрофічною ціною на газ", - додав Сухий.

Нагадаємо, російська партія "Єдина Росія" офіційно запропонувала прем'єр-міністра Володимира Путіна як кандидата партії на посаду президента країни. Таку заяву було зроблено у Програмному зверненні  партії у зв'язку з майбутніми парламентськими виборами 4 грудня.

Читайте також:

Путін виступив проти "українізації" парламенту

Договір про зону вільної торгівлі між країнами СНД підписано

Путін не зацікавлений, щоб Україна була успішною - Касьянов

Росія і Україна планують розраховуватися рублями

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1542
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація