Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
За рік в Україні більше 5 тисяч людей покінчили життя самогубством

За рік в Україні більше 5 тисяч людей покінчили життя самогубством

У 2017 році кількість самогубств була на тисячу менше.

Державна служба статистики повідомляє, що в Україні від січня до жовтня 2018 року більше 5,4 тисячі людей скоїли самогубство. Про це розповіли у прес-службі Держстату, у коментарі виданню "УНН".

Згідно зі статистичними даними: у січні вкоротила собі віку 441 людина; лютий – 380 осіб; березень - 445 осіб; квітень - 636 осіб; травень - 694 особи; червень – 599 осіб; липень - 634 особи; серпень - 604 особи; вересень - 500 осіб; жовтень - 501 особа.

У Держстаті зазначили, що у 2017 році в Україні самогубство вчинили 6 488 людей.

Однак, ці цифри вказані без урахування даних з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, м. Севастополя та частини тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях.

Нагадаємо, раніше у Генеральному штабі Збройних сил України засекретили дані про самогубства в армії.

Відео Самогубство чи вбивство: у Харкові загадково пішла з життя 46-річна нотаріус

У Харкові знайшли повішеною 46-річну нотаріуса. Кримінальне провадження відкрили за статтею "навмисне вбивство" з приміткою "самогубство". Колеги в один голос кричать, що у самогубство не вірять. Щоправда, кричать пошепки, бо налякані. Одна з версій слідства - гроші, які вбитий чоловік нотаріуса заборгував впливовим людям, могли почати вимагати з дружини. 

Самогубство чи вбивство: у Харкові загадково пішла з життя 46-річна нотаріус

Залиште свій коментар

Вибір редакції