За вбивство двох малюків у колодязі батькам дали довічне

Дата публікації
Перегляди
2728
Поділитись:
WhatsApp
Viber
За вбивство двох малюків у колодязі батькам дали довічне

Подружжя отримало довічне за вбивство двох їхніх дітей

Подружжя спочатку розповідало міліції, що шукали зниклих дітей, а потім виявилося – під час сварки вони самі їх вкинули до колодязя.

Подружжя з селища Носівка на Чернігівщини, яке втопило двох своїх дітей у колодязі, присудили до довічного ув'язнення.

Як нагадує прес-служба МВС, у жовтні минулого року з подвір'я жінки зникли двоє малолітніх дітей віком 4 і 2 років. Мати звернулася по допомогу до міліції лише надвечір.

Зі слів подружжя, вони спочатку проводили пошуки самостійно, а потім попросили допомоги правоохоронців.

Однак оперативники з'ясували, що співмешканці вихованням дітей абсолютно не займалися, регулярно заглядали у чарку і радо приймали у себе в господі таких же шанувальників оковитої.

Батьки дітей офіційно ніде не працюють, а сам будинок знаходиться в антисанітарних умовах. На матір неодноразово складалися адміністративні протоколи за неналежне виконання батьківських обов'язків.

Саме ця інформація і примусила правоохоронців перевірити версію, що до зникнення дітей можуть бути причетні самі батьки. Коли ж міліціонери заглянули у криницю, під дошками та колодами вони знайшли тіла двох малюків.

Зі слів подружжя, того дня вони, як і зазвичай, випивали. Через якусь дрібницю між співмешканцями виникла сварка, яка завершилась жахливою трагедією: батьки повкидали свої малолітніх дітей до колодязя.

Малюки кричали з темного тунелю колодязя ще хвилин з десять. Тоді парочка заходилася закидати криницю уламками дошок та мотлохом, доки голоси не стихли.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Дата публікації
Перегляди
2728
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація