Власенко: суд розглядав справу про вбивство за відсутності трупу

С "газовою" справою склалася абсурдна ситуцація, заявив адвокат, - немає оригіналу документа, підписання якого інкримінується як злочин.

Адвокати Юлії Тимошенко
Євген Малолєтка/ТСН.ua
Адвокати Юлії Тимошенко
Необхідно провести судове слідство в рамках апеляційного розгляду скарги на вирок, винесений екс-прем'єру Юлії Тимошенко Печерським районним судом міста Києва 11 жовтня за результатами розгляду "газового справи".

Про це захисник екс-прем'єра Сергій Власенко заявив у суботу, 29 жовтня.

"Апеляційний суд зобов'язаний провести попереднє засідання, на якому він розгляне ряд питань, перелік яких чітко регулюється кримінально-законопроцесуальним законом. Серед цих питань є питання про можливість проведення судового слідства в Апеляційному суді", - зазначив захисник Тимошенко.

На думку захисника, судове слідство має бути проведено, зокрема, тому, що при розгляді справи екс-прем'єра Печерським районним судом не були допитані багато ключових свідківи.

Крім того, Власенко повідомив, що сторона захисту буде наполягати на призначенні Апеляційним судом Києва нових експертиз при розгляді "газової" справи.

У якості приклада він навів те, що в матеріалах справи Тимошенко інкримінується перевищення влади, яке мало вираз в тому, що вона замість Кабміну власноруч підписала документ під назвою "Директиви", а підписаний нею документ в матеріалах справи відсутній. Є документ, на якому стоїть факсиміле, а в експертизі зазначено, що це її власноручний підпис.

"Тобто ситуація взагалі абсурдна: немає оригіналу документа, підписання якого інкримінується як злочин. Тобто це приблизно те ж саме, якщо розглядати справу про вбивство за відсутності трупа", - сказав захисник.

"Ми хочемо, щоб Апеляційний суд досліджував за повною процедурою - не за процедурою короткого слухання, коли оголошується тільки апеляційна скарга, розглядаються якісь формальні моменти і після цього суд виносить свій вердикт", - резюмував Власенко.

Нагадаємо, 11 жовтня в Печерському райсуді Києва оголосили вирок Юлії Тимошенко. Колишнього главу уряду та лідера опозиції визнали винною у перевищенні службових повноважень при укладанні на початку 2009 року газової угоди з Росією.

24 жовтня, екс-прем'єр Юлія Тимошенко подала апеляцію на рішення Печерського райсуду Києва у "газовій" справі.

Читайте також:

Азаров: українці вважають вирок Тимошенко справедливим

ЄС дав зрозуміти, що для асоціації потрібно звільнити Тимошенко

Суддю Кірєєва охоронці супроводжують навіть на слухання звичайних справ

Тимошенко відбуватиме свій термін далеко в глибинці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: