Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Заява "1+1 медіа" у відповідь на висловлювання Анни Маляр

"Студія 1+1" має чинне прокатне посвідчення на продукт, вироблений в Україні.

У відповідь на висловлення юриста Анни Маляр щодо серіалу "Шукаю жінку з дитиною" хочемо повідомити таке.

Робота над серіалом розпочалася у 2012 році, а знімання відбувалися протягом 20 червня – 30 серпня 2013 року, і один знімальний день фінального осіннього кадру припав на 4 жовтня 2013 року. Прем’єра відбулася у 2014 році, тому серіал і датовано 2014-м роком. Отже, фрази авторки допису про Майдан і знімання в анексованому Криму жодним чином не відповідають дійсності ("Сюжет відбувається в Москві, головні герої півфільму збираються в Крим (на момент створення фільму анексований)", "Цікавий символізм - хтось гинув на Майдані, хтось у котлах в 2014 році, а хтось знімав кіно про москалів у Криму").

Ми припускаємо, що пані Маляр не знала про реальні дати знімання і, можливо, також, що і не дивилася сам серіал, адже знімання відбувалися не у Москві, а у Києві. Жодних кадрів з Москви протягом 4 серій немає. Фотодокази додаються.

Зокрема, на фото № 1 і 2 – зображені аеропорт Бориспіль і дорога до нього.

Скріншоти_1
Фото 1
 

Скріншоти_3
Фото 2

На фото 3, 4, 5 можна побачити українські номери на автівках.

Скріншоти_4
Фото 3

Скріншоти_5
Фото 4

Скріншоти_6
Фото 5

На фото 6 та 7 – дія відбувається по вул. Велика Васильківська, де видно Театр оперети.

Скріншоти_7
Фото 6

Скріншоти_8
Фото 7

На фото 8 видно віддзеркалення українського прапора.

Скріншоти_9
Фото 8

На фото 9 є вивіска "ПриватБанку" та реклама "Великої кишені".

Скріншоти_10
Фото 9

На фото 10 дія відбувається у ТЦ "Караван".

Скріншоти_2
Фото 10

У титрах до фільму можна побачити також подяки всім київським і кримським установам, які сприяли зніманням. Адже дійсно, знімання серіалу відбувалися у тому числі й у Криму, до анексії АРК.

Cкріншот  2_1
Фото 11
 

Cкріншот  2_2
Фото 12

Відповідно, ТОВ ТРК "Студія 1+1" має чинне прокатне посвідчення на цей продукт. Країна виробництва – Україна.

Закликаємо юриста Анну Маляр, яка є частим гостем і експертом на Телеканалі "Україна" і позиціонує себе патріотом своєї держави, звернути увагу на відзняті після 01.01.2014 року серіали, які транслюються на цьому телеканалі за схемою так званого копродакшену з Росією.

Зокрема, наразі телеканал "Україна" транслює серіал "Я дарую тобі щастя" російського виробництва, прокатне посвідчення якого було скасовано в Україні ще у 2016 році. Серіал було створено 2015-го, прем’єра відбулася 2016-го року під назвою "Солнце в подарок" на телеканалі "Росія-1". Дивним чином у 2017 році телеканалу "Україна" повернули прокатне посвідчення на перейменований продукт. Як ми бачимо, канал користується неабиякою лояльністю з боку влади – саме на ньому вела авторську програму дружина президента, а Державне агентство України з питань кіно в обличчі ставленника ВО "Свобода" - голови Пилипа Іллєнка – закриває очі на періодичну трансляцію на телеканалі "Україна" серіалів сумнівного походження.

Залиште свій коментар

Вибір редакції