Заява групи 1+1 медіа щодо програми передач на каналі "1+1" 30-го березня

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Програмна сітка телеканалу "1+1" не адаптується під промоцію жодних політичних сил.

Сьогодні, 24 березня 2019 року, ряд ЗМІ поширили інформацію про те, що 30-го березня, у так званий "день тиші" перед виборами, на телеканалі "1+1" транслюватимуться проекти "Студії Квартал 95", зі звинуваченням у тому, що програма складалася на користь кандидата у президенти Володимира Зеленського.

Група 1+1 медіа хоче зауважити, що програмна сітка телеканалу "1+1" не адаптується під промоцію жодних політичних сил і не зазнає кардинальних змін вже кілька років. "Студія Квартал 95" є довгостроковим партнером телеканалу, з яким було укладено договір на кілька років про виробництво продуктів на замовлення "1+1". Середня тривалість ефірного часу суттєво не змінювалася. Крім того, серед тих передач, які стоять у програмі на 30 березня, "Розсміши коміка" та "Чистоньюз" - без участі кандидата у президенти, а випуск Вечірнього Кварталу є цього дня архівним, і Володимир Зеленський там виступає актором, а не кандидатом.

Медіагрупа вважає, що не порушує законодавство, показуючи пана Зеленського - актора, так само як і канали групи 1+1 медіа або інші канали можуть транслювати події за участю президента під час виконання обов’язків голови держави, наприклад, міжнародних зустрічей.

Залиште свій коментар

Вибір редакції