Зеленський у прямому ефірі пожартував про квартиру Лещенка

Шоумен вважає, що скандал у Юрмалі відволік увагу від житла депутата.

Творець студії "Квартал 95", шоумен Володимир Зеленський в ефірі ток-шоу "Право на владу" пожартував про скандальну квартиру нардепа Сергія Лещенка.

Коли ведучий ток-шоу запитав Зеленського, чи є у "Кварталу" жарт на цю тему, шоумен відповів:

"Лещенку пощастило з приводу "Кварталу" і якби не наша історія в Юрмалі… Він нам винен "могорич", бо це було таке яскраве враження, яке відволікло (від нього) увагу і привернуло до наших репризів. А що стосується квартири Лешенка, ну що сказати - він влаштувався на хорошу роботу".

Нагадаємо, минулого тижня Україну потрясли два великих скандали - з квартирою Лещенка і виступом "Кварталу 95" в Юрмалі. Людей обурили деякі жарти "квартальщиків" під час виступу команди на фестивалі Made in Ukraina.

Користувачам Мережі не сподобалося, що "Квартал 95" порівняв Україну з "актрисою з німецьких фільмів для дорослих", яка готова "прийняти в будь-якій кількості з будь-якого боку".

Під час однієї зі сцен Зеленський розповів про нові "засади" української економіки і зробив це, на думку користувачів, грубо. Оскільки, вважають обурені глядачі, "квартальці" виставили Україну "жебраком", який "випрошує економічні надлишки сусідніх країн".

Нещодавно також стало відомо, що нардеп Сергій Лещенко став власником елітної нерухомості на вулиці Франка за 7,5 млн грн. В Мережі опублікували копію відомості з держреєстру майнових прав на нерухоме майно, у якій зазначено, що Лещенко купив квартиру площею 192 квадратних метра в серпні цього року.

Своєю чергою політик пояснив, що квартира була куплена за частину заощаджень як співзасновника "Української правди", позику від засновника УП Олени Притули і гроші його коханої – Анастасії Топольської. Лещенко заявив, що у 2013-2014 роках він задекларував дохід у сумі понад 100 тисяч доларів.

ВідеоЗ Лещенка «могорич» за нашу історію з Юрмалою – Зеленський

Залиште свій коментар

Наступна публікація