Усі подробиці про жертву зґвалтування у Кагарлику: де працювала та чим живе матір дитини з інвалідністю

Усі подробиці про жертву зґвалтування у Кагарлику: де працювала та чим живе матір дитини з інвалідністю

Усі подробиці про жертву зґвалтування у Кагарлику: де працювала та чим живе матір дитини з інвалідністю

Фото: ТСН.ua

За словами двоюрідного брата потерпілої, вона раніше не мала жодних проблем із законом.

У своїх соцмережах 25-річна Неля із села Стави, яку у ніч проти 24 травня зґвалтували та побили поліцейські у Кагарлику, постить світлини зі своєю 5-річною донькою. На останньому викладеному фото, яке дівчина запостила 26 травня, вона також зі своєю дитиною.

Як повідомляє газета "КП в Україні", журналістам якої вдалося поспілкуватися з односельцями та двоюрідним братом потерпілої Миколою П., усі відгукуються про постраждалу дівчину позитивно.

Так, за словами брата, зґвалтовану дівчину звати Неля П., живе вона в селі Стави, що приблизно за 20 хвилин їзди від Кагарлика. Неля виховує одна свою 5-річну доньку, у якої ДЦП, батько дівчинки з ними не живе. "Не агресивна, спокійна і добродушна дівчина. Вона сором'язлива і правильно вихована людина. Не так давно близько року пропрацювала в ресторані. Наразі у її доньки проблеми з ніжками, тому Неля весь час сиділа з нею вдома, доглядала за дитиною", - каже двоюрідний брат постраждалої Микола П.

Фото: Фото з соціальних мереж

Своєю чергою, односельці кажуть, що родина потерпілої жила скромно, але неблагонадійною не була. "У шкільні роки вона (ред. - потерпіла) була звичайною дитиною, не проблемною, а навпаки - дуже серйозною і відповідальною, займалась спортом. Не можна сказати, що у них неблагонадійна родина, це не так. Просто дуже скромно жили. П'яними їх ніхто ніколи не бачив. Неліна донька теж завжди акуратно одягнена, чиста, доглянута, так само, як і сама Неля", - розповіла журналістам газети односельчанка Катерина.

Вона також додала, що у потерпілої начебто були проблемні стосунки з чоловіком на ґрунті ревнощів. "Кажуть, що у неї стосунки з чоловіком були проблемні. Дуже багато сварилися. Можливо, на ґрунті ревнощів. Начебто останнім часом разом не жили. Так-то про неї мало хто щось знає. Однак усі сходяться в одному - якою б вона не була, але її дуже шкода. Жодна жінка не заслуговує на таке", - сказала Катерина.

Раніше ТСН.ua телефоном інша мешканка села Стави розповіла, що на лікування Неліної доньки усім селом збирали кошти. "У селі її добре знають, оскільки вона виховує 4-річну дитину з інвалідністю, на лікування якої люди збирали кошти. Сільській голова також допомагав. Ніде вона не працює, бо доглядає дитину. Наразі (26 травня) Неля вже не у лікарні, а, як говорять люди, поїхала до Києва у поліцію давати свідчення", - повідомила жінка. 

Нагадаємо:

  • У місті Кагарлик Київської області 25 травня внутрішня безпека Нацполіції затримала двох поліцейських місцевого відділення за підозрою у зґвалтуванні 25-річної дівчини.
  • У Державному бюро розслідувань розпочали розслідування та оголосили підозру 29-річному оперативнику Сергію Сулимі та 35-річному начальнику сектору кримінальної поліції відділення Миколі Кузіву.
  • 26 травня обом поліцейським обрали запобіжний захід на два місяці у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.

Перевертні у погонах: як відбувалося судове засідання у справі копів-ґвалтівників

Перевертні у погонах: як відбувалося судове засідання у справі копів-ґвалтівників

Повʼязані теми:

Наступна публікація