Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Житель Херсонщини відкрив інтерактивний музей артефактів на власному подвір"ї

Експонати чоловік збирав більше 10 років

Музей старовинних артефактів на власному подвір"ї. Житель Херсонщини назбирав цінностей, вік яких сягає п’яти тисячі років та перетворив своє обійстя на інтерактивний музей. Від кам’яних наконечників до козацької зброї - в цьому музеї все можна не тільки побачити, але й помацати. За гіда - сам господар, йдеться в ТСН.12.00.

Незвичайне сільське подвір’я. На гаражі копія давньої карти Геродота. На ній позначено нинішнє село Григорівка. На погребі – перелік усіх народів, що жили на півдні сучасної України. Поруч ще стилізований курган зі скіфською бабою. Але найцікавіше в прибудові до гаражу. Артефакти від ери неоліту до ХХ століття.

«Побачив 10 років тому, як хлопці ходять з металошукачами. Попросив спробувати», - розповідає Павло Робак.

Тут мідні прикраси, кам’яні наконечники, козацькі хрести та ікони, татарські пряжки і радянська зброя. А ще безліч інших стародавніх речей. Про кожну свою знахідку Павло знає усе. Бо перечитав усі відомі книжки з археології.

ВідеоЖитель Херсонщини перетворив власне подвір’я на музей старовинних артефактів

Музей старовинних артефактів - на власному подвір’ї. Житель Херсонщини назбирав цінностей, вік яких сягає п’яти тисячі років, та перетворив своє обійстя на інтерактивний музей. Від кам’яних наконечників до козацької зброї - в цьому музеї все можна не тільки побачити, але й помацати. За гіда - сам господар.

Житель Херсонщини перетворив власне подвір’я на музей старовинних артефактів

Подивитися на старовинні штучки приходять односельці та туристи. Усі речі тут можна брати в руки і роздивлятися зблизька. Чимало своїх знахідок Павло обміняв. А деякі крупні експонати навіть купив, аби музей був цікавішим.

Усі експонати Павло знайшов на полях Присивашшя. Каже, що його хобі цілком законне.

«Йдеш і бачиш черепки лежать посуди глиняної – це перша ознака, що було якесь чи поселення, чи щось було», - каже Павло.

У селі спеціально для колекції Павла вирішили зробити краєзнавчий музей. Чоловік готує для музею частину своїх знахідок, та закликає односельчан приносити і свої старі речі, що зберігаються на горищах та по сараях. Бо усе це - історія.

Залиште свій коментар

Вибір редакції