Журналісти розшукали під Києвом маєток дружини військового прокурора

Дата публікації
Перегляди
4523
Поділитись:
WhatsApp
Viber

У Сенюк також є квартира і дві земельні ділянки за низького річного доходу. 

Дружина військового прокурора Західного регіону Віта Сенюк має садовий будинок під Києвом площею у понад 220 квадратних метрів. Про це повідомляє видання "Наші гроші".

Маєток дружини Сенюка вказаний у його декларації за 2015 рік. Розташований він у селі Гатне під Києвом. Судячи із фото, побудований він був нещодавно, а на момент знімання на території не були встановлені ворота та хвіртка. Також цей будинок був вказаний у попередній декларації Сенюка – за 2014 рік.

Ділянку у 0,1194 га дружині Сенюка подарували. Про це свідчить реєстр нерухомості. Окрім цього, у Віти Сенюк є квартира площею 113 квадратів та ще одна ділянка площею 0,1 га біля Києва, на території Вороньківської сільради. Вона володіє автомобілем Honda CRV 2008 року випуску.

За декларацією Сенюка, його дружина заробляє зовсім небагато. У 2015 вона задекларувала всього 8,6 тисячі гривень за рік, а у 2014 – 12 тисяч гривень.

Віта Сенюк раніше працювала прокурором одного із управлінь Генпрокуратури України. За даними низки ЗМІ, вона нібито є донькою екс-заступника генпрокурора Олександра Атаманюка, який сприяв кар‘єрі свого зятя.

На самого Сенюка записана земельна ділянка площею 600 квадратів, садовий будинок на 15 квадратів та частина квартири площею 62,5 квадрата у Львові.

За 2015 рік він вказав у декларації майже 414 тисяч гривень доходу, а за 2014 рік удвічі менше – 201 тисячу гривень.

Нагадаємо, раніше журналісти показали шикарний маєток заступника начальника Національної поліції України Олексія Руденка. Він володіє триповерховим будинком на 430 квадратів у закритому дачному містечку у селі Пухівка на Київщині.

Навесні  2011 року правоохоронець оформив право власності на вказаний будинок. Того ж року він придбав новенький елітний позашляховик Audi Q7, вартість якого близько 88 тисяч доларів, тобто, з урахуванням поточного курсу на той рік, – понад 700 тисяч гривень.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4523
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація