Андрій Шевченко поділився враженнями від матчу "Динамо" – "Шахтар"
Головний тренер збірної України Андрій Шевченко поділився враженнями від матчу 3 туру чемпіонату України з футболу між "Динамо" та "Шахтарем".
Головний тренер збірної України Андрій Шевченко поділився враженнями від матчу 3 туру чемпіонату України з футболу між "Динамо" та "Шахтарем".