Пригожин уперше прокоментував заколот у Росії
Очільник ПВК "Вагнер" вперше прокоментував заколот і зізнався журналістам, що вважає результат свого невдалого військового повстання в Росії "нормальним".
Очільник ПВК "Вагнер" вперше прокоментував заколот і зізнався журналістам, що вважає результат свого невдалого військового повстання в Росії "нормальним".