Проїзд у київському транспорті до лютого не подорожчає
Столичні транспортники спростовують чутки в місті про подорожчання проїзду в метро, тролейбусах та трамваях уже найближчим часом. Однак, комунальники наполягають - оплата транспорту в Києві весь цей рік економічно збиткова, різницю в тарифах транспорту компенсує місто. Нові тарифи в місті планують обговорювати вже в лютому, підбивши підсумки року проїзду за нині чинними тарифами.