Путін заявив, що війни в Україні могло б не бути!
Переклав вину за власну агресію ... на американських виборців! путін заявив, що війни в Україні могло б не бути - якби у президента Трампа "не вкрали перемогу у 2020-му". Очільник кремля по суті повторив заяву Трампа, який запевнив, що путін не напав би на Україну за його президентства.