У Дніпрі Діди Морози влаштували велофлешмоб
Відчайдухи в костюмах дідів Морозів влаштували екстрим у середмісті. Слизькі шляхи та мінусова температура не стали на заваді веселому флешмобу. Майже 10-кілометрову дистанцію учасники долали у червоних ковпаках, карнавальних масках, з накладеним бородами та із вигуками "Happy new year!".