У Херсоні мітингують медики

У Херсоні мітингують медики

Півсотні працівників залізничної лікарні міста Таврійська понад півроку не отримують зарплатню, а сама лікарня під загрозою закриття. Сьогодні медики приїхали до Херсонської облдержадміністрації, аби домогтися зароблених грошей та збереження лікарні. 

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie