У Херсоні мітингують медики
Півсотні працівників залізничної лікарні міста Таврійська понад півроку не отримують зарплатню, а сама лікарня під загрозою закриття. Сьогодні медики приїхали до Херсонської облдержадміністрації, аби домогтися зароблених грошей та збереження лікарні.